Ana Sayfa KÖŞE YAZILARI, YAŞAR KURŞUN YAZILARI 11 Haziran 2018 300 Görüntüleme

BÜTÜN TAKIMLAR ÇALIŞIRKEN, ELAZIĞSPOR NE YAPIYOR?

Share on :

Nice insanları şöhret ettin, kariyer sahibi ettin ve büyük paralar kazandırdın Elazığsporum ama sen layık olduğun değeri ne yazık ki göremedin!

7 Senedir Elazığ’a stadyum sözü veriliyor! 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018. Herkesin stadı hazır, bize gelince sabır!

Yılan hikayesine dönen Atatürk stadyumu, Kanal Fırat Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın Elazığ stadyumunun ne zaman yapılacağı ve son durumun ne olduğu sorusuna cevap veren Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak şu şekilde cevap verdi:

“Elazığ’ın stadını yerinde yapıyoruz. Çok butik bir proje… Yanında salonda yapıyoruz. Elazığlılar o stadı görünce şaşıracaklar. Biz süratle onu tamamlayacağız.

Bende takip ediyorum, bu noktada ihalesi 21 Haziran’da yapılacak. Büyük bir proje…  Biz zaten bir tribünü yıktık. Hatta ihale biter bitmez bir türbinden başlayabiliriz, Yerinde yapacağımız için hazırladık” demiş.

Yorumu siz değerli okurlarımız yaparsınız. Benim naçizane görüşüm seçimden sonra bu söylenenlerde unutulur be gakgom.

Toplam 18 takımın yer aldığı Spor Toto 1. Lig’de 9 kulüp teknik direktörünü ve ekibini belirlerken, Elazığspor da bırakın Teknik direktörü hala başkanın kim olduğu belli değil!

26 Mayıs’ta yapılan kongrede göreve gelen Mehmet Parlakyıldız Başkanlığındaki yönetimin 3 gün sonra istifa etmesi ile yönetim belirsizliği yaşayan Elazığspor’da gözler 15 Haziran’a çevrilmiş durumda.

15 Haziran’da düzenlenecek olan Olağanüstü Genel Kurul öncesi Elazığ’a gelerek temaslarda bulunan Hacı Murat Yümlü, başkanlığa aday olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Elazığspor Başkan adayı Hacı Murat Yümlü’nün şu açıklaması her sporseverin çok hoşuna gitti…

Elazığspor Başkanı Hacı Murat Yümlü; “Benim için her şey bir yana Elazığspor bir yana. Üzerime düşen bir görevdi ve hiç düşünmeden Elazığspor’a başkan adayı oldum. Hata yapan, yanlış transfer yapan, menajerlere para yediren bir başkan olmayacağım.

Futbolun içinden gelen birisiyim. Allah’ın izniyle Elazığsporumuz’u hak ettiği yere taşıyacağım. Kamuoyu rahat olsun. Keyifle seyredilen bir Elazığspor olacak. Bizler geçiciyiz, Elazığspor kalıcıdır.”

İnşallah Başkan olur ve bu sözlerini unutmaz! Her sezon zor günler geçiren Elazığspor Hacı Murat Yümlü Başkan ile keyifle seyredilen ve hedefi, “ŞAMPİYONLUK” olan bir Elazığspor izleriz.

Sahipsiz Elazığspor için son sözüm şu olacak;

Elazığspor Kulübü’nün yönetiminde kim ya da kimler olursa, olsun takımımızın ligde kalabilmesi adına ya da Süper Lig’e yükselebilmemiz için çalışan Elazığspor yönetimine Sürmanşet Haber ve Elazığ Star gazetesi olarak sonuna kadar destek vereceğiz.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Saygılarımla…

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com