Ana Sayfa EKREM ÖZER YAZILARI, KÖŞE YAZILARI 1 Nisan 2019 296 Görüntüleme

SEÇİMİN KAYBEDENİ KUTLAMA YAPIYOR

İyisiyle kötüsüyle, eğrisiyle doğrusuyla bir seçim dönemini daha geride bıraktık.  Ben umduğumu buldum ve gördüm, sizi bilemem.  Çünkü ben, senelerdir kenelerin yarattığı hastalıkların farkındaydım.  Bilhassa içindeydim de. Büyük şehirler başta ve Elâzığ’da dâhil olmak üzere seçimin kaybedeni Sayın Erdoğan değil ne yazık ki Genel başkanlığını yaptığı Ak partidir.

Gelelim Elâzığ’a…

Diğer dönemlerdeki seçim süreçlerini baz alarak söylüyorum ki, muazzam bir oy kaybı yaşayan Elazığ Ak Parti teşkilatı acaba bunun sorumluluğunu kimde görüyor. Günü kurtarma adına yapılan kutlamaları doğru bulmadığım gibi bu hak davada işinin gereğini yapmayanlardan hesabının sorulması gerekirse onurlarıyla şerefleriyle istifa etmelerini bilhassa ben bekliyorum.

Keban’da Fethiye Hanım’ı egolarını tatmin etmek için istemeyen akıl ne yapmaya çalıştı. Emeline, amacına ulaştı mı? Ve ya Baskil’de kafa kafaya giden seçimin sorumluları kim? Gençlik kolları teşkilatının elleri cebinde sözde başkanları, diğerlerine emir vererek iş yaptırmayı ağabeylerinden öğrenmiş olacaklar ki, ne yazık ki Reise ve partisine en çok zarar veren kişiler olmuşlardır.

Reis size mazlumdan yana olun dedikçe siz paradan, menfaatten ve koltuğunuzdan yana oldunuz. Hala daha devamda ediyorsunuz. Reis size önce davamıza sahip çıkalım derken siz önce kendinize ve cebinize sahip çıktınız.

Bunun bedelini de Reis’e ve partisine ödetmenin hesabı içerisine girmişsiniz. Ama unutmayın bu halk Reisi de,  partisini de size yem etmez.

Bence artık görevinizi getirdiğiniz bu hüsranda sonlandırın. Yoksa bunun bedelini ya Reis’e ödeyeceksiniz ya da bu necip millet size ödetecek.

Sahte tebessümlerle hayal ürünü yalanlara anladık ki kimse inanmıyor artık.

Defalarca milyonlarca kere yazmama, uyarmama rağmen, Reis’e zarar veren dalkavuklar ne yazık ki bu konuyu kaile almıyorlar. Çünkü, işlerine gelmiyor.

Yine de bu seçim sonuçları memleket için hayırlı olsun diyor yazımı burada sonlandırıyorum.

Selametle kalın.

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com