Ana Sayfa EKREM ÖZER YAZILARI, KÖŞE YAZILARI 3 Aralık 2018 713 Görüntüleme

SAHİPSİZİN SAHİBİ (BİR ELAZIĞSPOR YAZISI)

Aslında mesele sahipsizlik değil, asıl mesele imtihan olarak görmediğimiz koca dünyayı benimsemiş olmaktır asıl mesele.

Yeğen…

Yaradan bizi neden yaratmış niye yaratmış herkes eşit değildir diye düşünmeyesin. Nefsinin vesvesesine kapılıp da aldanmayasın. Unutmayasın ki Allah katında herkes eşittir. Sadece Rabbine layık olmaya çalışan kulları biraz daha yakındır. Bunu da böyle belleyesin.

Yukarıda sahipsiz kimse yoktur. Anlatmaya çalıştık. Kurum kuruluş kul genelleme yaparsak herkesin sahibi veya sahiplenmeye çalıştığını görürüz. Ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim bizde yalancı düzenbaz sahiplenenler var. Menfaati gereği her şeyi ret eden beyaza kara diyen düzensiz uyutulmuş zihniyetle karşı karşıyayız.

Ne yazık ki…

Birçoğunuz bilmez ama bizim 50 senelik koca bir çınarımız vardı. Sahtekarların rant sağladığı belediye ortaklı yönetimler verilen destekler toplanan paralar yapılan yardımlar satılan imarlar daha da sayayım mı?

Minibüs hatları benzinliği…

Yetmedi mi?

Birader…

Mesele boynuna bordo beyaz atkıyı takıp da taraftar olmaksa o atkıyı takanların birçoğu sadece menfaati gereği takan çapulcular. Kim olursa olsun benim gözümde bir yerlere gelebilmek için her yol mübahtırı benimsemiş insanlar çapulcudan başka bir şey değildir. Hem kızmayın sadece Elazığ sporu değil Elazığ kaderine terk edilmiş ama kimsenin umurunda değil.

Yok, işte bizim umurumuz da Aslan parçaları.

Necati Erdem begim prim ödeme sözü vermiştin aylar geçti yıllar geçti muhasebeciye borcunu ödedin belki ama primler hala ödenmedi. Hatırlatmak istedim.

Kim kimin ne olduğunu biliyor değil mi ya?

Mücahit Başkan…

Mücahit Biçer kardeşim ve narkoz taraftar grubu şanlı kulübe erzak yardımında bulunmuş aklıma geldi bizatihi teşekkür etmek istedim.

Neyse nerde kalmıştık.

Prestij sahibi büyüklerim hani 2 verip 20 alan Elazığ sporun yalancı sahipleri nankör olmasanız götürdüklerinizin yarısını bağış yapsanız kulüp kurtulacak cidden diyorum bak. Hem seçimlerde yaklaştı partiler zaten bomba patlatacak bari Elazığ sporu siyasi malzeme yapmaktan kurtarın be buna müsemma göstermeyin.

Öyle değil mi?

 Ali TOPAL ağabey…

Son olarak şöyle sonlandırayım. Ah var ah sizin üzerinizde ah var berber Cengiz’in güllaç satan Murat’ ın simitçilik yapan Sedatın ahı var benim ahım var Mücahit başkanın ahı var ne diyelim yol yapmayı bilenler meğer ne yollar biliyormuş da haberimiz yokmuş.

Haksızmıyım Devecioğlu…

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKALIM…

ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKALIM…

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com