Ana Sayfa EKREM ÖZER YAZILARI, KÖŞE YAZILARI 15 Mayıs 2019 136 Görüntüleme

ÖDÜL’mü CEZA’mı?

Lütfen Paylaş

Seçildiği günden bu güne kadar, fikir olarak yapılan hizmetlerini beğenmediğim, eleştirdiğim tek seçilmiş belediye başkanıydı kendileri.

Çünkü; eleştirilerime  ilk olarak Gülten Kışanak diye tabir edilen bir şahsı ziyareti neticesinde başlatmıştım. Kendisi de sağ olsun daha sonraları bana hiç zorluk çıkartmadı ve nitekim birebir girdiği yanlış yoldan çıkmamak üzere devam etti.

Taki terfi edilene kadar.

Arkasında bıraktığı milyonlarca lira borç, yapılamayan hizmetler ve biraz sonra birer birer söyleyeceklerim konular.

Bir belediye düşünün ki hafriyatları kendi araçlarıyla taşıyıp mütahite fatura kestiren. Ya da yapamadıkları alt geçitlerden tutunda mayın tarlası kaldırımlara kadar şişirilmiş faturalarla sözde yapılan ama yapılamayan hizmetler. Ölülere bile saygı duymayan, Harput’ta ve asri mezarlığında el altından parsel parsel satılan defin yerleri.  Bizim belediye hizmetlerimiz sömürülerle alakalı olsa gerek. Ramazan ayında iftar olarak dağıtılan yemeğe bile şişirme fatura kestirildiği gerçeği.

Şu anda bende sizin gibi yutkunuyorum. Diyecek bir kelime bile bulamadığım için. Ve daha da enteresanı bunu belediyede çalışmış bir personelin dile getirmesi ve tehditkar bir şekilde beni mahkemeye versene demesi.

Demem o ki; bahsi ettiğim şeyler ne bir sokak dedikodusu ne de uydurma veya iftira. Şahitli, ispatlı, belgeli bir şekilde dile getirilen suçlamalar.

Şimdi asıl sorum şu ?

Bu kişiye ödül mü verildi  genel merkeze çekilerek yoksa ceza mı verildi  yaptıklarının hesabı sorulsun diye?

Önümüzdeki hafta bu iki sorunun cevabını muhakkak bu köşeden okuyacaksınız…

Saygılarımla…

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com