Ana Sayfa ELAZIĞ, SİYASET 27 Ocak 2019 1449 Görüntüleme

UYMAZ İLK BASIN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Genel başkanlığını Dr. Fatih Erbakan’ın yaptığı ve 23 Kasım 2018’de kurulan Yeniden Refah Partisi, Elazığ’daki teşkilatlanmasını tamamladı. Yeniden Refah partisi İl Başkanlığı’na getirilen Fikret Uymaz, hedeflerinin “yeniden büyük Türkiye” olduğunu söyledi.

Merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi Elazığ’daki teşkilatlanmasını tamamladı.

UYMAZ: ELAZIĞ KURUCU İL BAŞKANLIĞI VAZİFESİNE TAYİN EDİLMİŞ BULUNUYORUM

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine getirilen Fikret Uymaz, “İkinci kırk yılın startının verilmesi itibariyle partimizin kurulmasıyla birlikte tüm Türkiye’de inançlı ve ehil kadrolar tarafından teşkilatlanmaya başlanılmış olunup; milli görüşün hünkar mahfili Elazığ’ımızda bu görevi yerine getirme sorumluluğu 18 Ocak 2019 Cuma günü itibariyle saygıdeğer Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan tarafından zatıma emanet edilerek Yeniden Refah Partisi Elazığ kurucu İl Başkanlığı vazifesine tayin edilmiş bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

UYMAZ: BİREYSEL VE SOSYAL REFAHI TEMİN EDECEĞİZ

Fikret Uymaz, “Güçlü olanın haklı sayıldığı değil, haklı olanın güçlü olduğu bir Türkiye ve dünya için mücadele eder, Yeniden Refah Partisi her türlü zulmü ve haksızlığı ortadan kaldırmayı, iyinin, güzelin, faydalının, adaletin, doğrunun hakim olmasını temin edici faaliyetlerde bulunmayı, milli ve manevi değerlere bağlı, ahlaklı ve faziletli bir toplum inşa etmeyi bireylerin her alanda temel hak ve hukuklarının korunmasını siyasi anlayışının temel referansı olarak kabul eder. Partimizin maddi kalkınma bakımından ana hedefi ülkemizi uluslararası alanda en güçlü müreffeh ve gelişmiş bir seviyeye çıkartarak yeniden büyük Türkiye idealine ulaştırmaktır. Maddi kalkınmamızı sağlamak için anayasamızda belirtildiği gibi istisnasız her vatandaşımız için insanlık onuruna yaraşır bir yaşam kalitesinin hayata geçirilmesini sağlayacağız, bireysel ve sosyal refahı temin edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com