Ana Sayfa ELAZIĞ, SİYASET 13 Mart 2019 238 Görüntüleme

ŞEKERDAĞ: ÜZERİMİZE DÜŞENİN FAZLASINI YAPACAĞIZ

Lütfen Paylaş

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Millet ittifakı Elazığ Belediye Başkan adayı Ali Şekerdağ, Şehr’ül emin makamı ile buluştukları zaman yaptıkları hizmetlerin devamını herkesin göreceğini ve üzerilerine düşenin fazlasını yapacaklarını söyledi.

İYİ Parti ve CHP’nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürdü. Başkan Adayı Şekerdağ, ziyaretleri kapsamında Oto Galericiler Sitesine gitti. Burada esnafları tek tek gezip, sorunlarını dinleyen Şekerdağ, yapacağı projeleri de anlattı. Elazığ Garı’nada giden Şekerdağ, ardından Sanayi Sitesi’ne geçti. Burada esnaf ve vatandaşlarla görüşen Şekerdağ, çalışmalarını aktararak destek istedi.

“Hizmetlerimizin devamını görecekler”

Çalışmalarının aralıksız sürdüğünü anımsatan Başkan Adayı Şekerdağ;” Bugün yine sanayi sitesindeki esnaf kardeşlerimizle birlikteyiz. Onların sorunları ile ilgili istişarelerde bulunduk. Onlar beni iyi bilir ve tanırlar. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı döneminde, sanayiye yaptığımız ciddi katkıları biliyorlar. Şehr’ül emin makamı ile buluştuğumuz zaman yaptığımızı hizmetlerin devamı da inşallah göreceklerdir. Kendilerinin bu sorunlarını asgariye indirmek adına üzerimize düşenin fazlasını yapacağız. Bu sıcak karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Sanayi esnafı ise iş yerlerini ziyaret ederek dertlerini sorunlarını dinleyen Şekerdağ’a teşekkür ederek başarı diledi.

İlginizi çekebilir

ARANAN ŞAHISLAR YAKALANDI

ARANAN ŞAHISLAR YAKALANDI

error: Content is protected !!