Ana Sayfa ELAZIĞ 18 Ekim 2019 27 Görüntüleme

ÖĞRETMENLER KOROSU ÖDÜLLENDİRİLDİ

ÖĞRETMENLER KOROSU ÖDÜLLENDİRİLDİ

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yasin Karakaya ile birlikte çeşitli branş öğretmenlerinin bir araya gelerek oluşturduğu Öğretmenler Korosu’nu makamında kabul etti.

Gürtürk, 24 Kasım Öğretmenler Günü gibi birçok özel günde program düzenleyen öğretmenleri tebrik ederek; “Yaklaşık 3 yılı bulan bir sürede bu ekip beraber çalışarak çok güzel işlere el attı. Bir çok programda hem bizi hem de ilimizi başarıyla temsil etti. Müzik bir toplumun kültürel ögelerini belirleyen önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle biz okullarımızda görev yapan müzik öğretmenlerimizin yaptıkları çalışmalara önem veriyoruz. Bizi biz yapan türkülerimiz, melodilerimiz, ağıtlarımız, sevinçte ve tasada bizi birleştiren önemli unsurlardır.

Öğretmenler korosunda görev alan öğretmenlerimiz zamanlarını ve gönüllerini ortaya koyarak çeşitli zamanlarda güzel işlere imza attılar. Ben hepsine tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

Müdür Gürtürk öğretmenlerle yaptığı sohbetten sonra tüm öğretmenlere Teşekkür Belgesi vererek “Elazığ Her Yerde Kitap Okuyor” projesi kapsamında kitap hediye etti.

Etiketler:

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com