Ana Sayfa EKREM ÖZER YAZILARI, ELAZIĞ, KÖŞE YAZILARI 2 Ocak 2019 497 Görüntüleme

MİLLİ İRADENİN MİLLİ ADAYI

Elazığ, stratejik olarak, konumu gereği, doğuyla batıyı kuzeyle güneyi birbirine bağlayan önemli bir geçiş noktası.

Yüce milletimiz senelerdir terör denilen belayla uğraşmasına rağmen ve terörün olduğu bir bölgede olmasına rağmen ilimiz milliyetçi vatansever kimliğiyle ön plana çıkmakta. Bu özelliği ile de ilimizdeki partilerin doğal olarak önemi biraz daha artmaktadır.

Konumuza dönelim.

Şahin Bey’i güler yüzü, samimiyeti ve içtenliği olduğu için benimsedik. Duruşu, konuşmaları ve parti içi ahlâkı gerçekten çok kaliteli.

Belediyecilik tecrübe gerektiren bir kurum olmadığı gibi kaliteli insanların kaliteli hayallerini gerçeğe dönüştürebileceği, millete ve ülkeye güzel yatırımlar kazandırabileceği bir kurum.

Aslında biz millet olarak Reis’i seviyoruz. Allah var oda mazlumun yanında. Ama Elâzığ’da Ak Parti kendi içerisinde bazı menfaatperesler yüzünden sıkıntı yaşıyor millet nezdinde. Bizde doğal olarak faturayı kişilere değil millet iradesine kesiyoruz. Daha çok değil geçmişte yaşanan sıkıntıları gayet iyi biliyoruz ve acı hatıra olarak hatırlıyoruz. Mücahit Başkan’ı kimse benim kadar eleştirmedi ama ben partiyi değil hep bireyi eleştirdim. Yeri geldi partimi bile eleştirdim.

Yanlışları görüp söylemez isek millete faydalı olabilir miyiz ki?

Son olarak Şahin Başkan’ı; milletiyle beraber, mazulumun yanında, kimseye peşkeş çekmeyen, imarları menfaat gereği değiştirmeyen, önce Hakka sonra Millete hizmet eden bir başkan olarak görürüz ve yine temenni ederim ki yanlış insanları etrafına alıp partiyi ve kendisini bertaraf etmez. Çünkü Elâzığ bir yanılgıyı daha asla ve asla kabul etmez.

Kalın sağlıcakla.

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com