Ana Sayfa ELAZIĞ 28 Mart 2019 208 Görüntüleme

KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Share on :

Elazığ Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, her mart ayının son haftasında kutlanan Kütüphane haftası etkinlikleri kapsamında Elazığ Belediyesi tarafından hizmete sunulan Mehmet Akif Ersoy Semt Kütüphanesi’ni ziyaret ettiler.

Teknoloji çağının dezavantajlarını bir nebzede olsa azaltmak ve Öğrencilerin kitaplarla daha yakından ilgilenmesine imkân sunmak için kütüphaneye geldiklerini kaydeden Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görevli Öğretmen Gazel Çiftçi, belediyenin hizmete sunduğu semt kütüphanesinin çok faydalı bir hizmet olduğunu kaydetti.

Semt kütüphanesinin kitap okuma oranlarına olumlu katkı sunacağını kaydeden İmam Hatip öğrencisi Yasemin Kaya ise kütüphaneye sık sık gelmeye çabaladıklarını belirtti. Öğrenci Yağmur Usal da kendi ufuklarını ve dünyaya bakış açılarını genişleten kitaplar okumayı tercih ettiğini, bu kitapların da kütüphanede mevcut olduğunu ve bu imkândan ziyadesiyle faydalandıklarını ifade ederek Elazığ Belediyesi’ne teşekkür etti

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com