Ana Sayfa ELAZIĞ, SPOR 14 Aralık 2018 393 Görüntüleme

F.Ü. NAMAĞLUP ŞAMPİYON

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Futbol 2. Lig grup müsabakalarına ilimizi temsilen Fırat Üniversitesi katıldı.

Fırat Üniversitesi Futbol Takımı Üniversite Sporları 1.Ligine Yükseldi Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen müsabakalarda namağlup şampiyon olan Fırat Üniverstesi, 1. Lig’e yükseldi.
10-14 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya’nın Belek ilçesinde düzenlenen turnuvada C Grubu’nda yer alan Fırat Üniversitesi; Ordu Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi, Batman Üniversitesi ve Gümüşhane Üniversitesi ile karşı karşıya geldi. 

Fırat Üniversitesi, Batman Üniversitesi’ni 7-1, Gümüşhane Üniversitesi’ni 6-3, Celal Bayar Üniversitesi’ni ise 3-0 mağlup ederken, Ordu Üniversitesi ile ise 3-3 berabere kalarak namağlup şampiyon oldu ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu 1. Ligi’ne yükseldi.

Elazığ Sürmanşet Haber olarak başta antrenör Burak Apaydın olmak üzere, teknik heyeti ve futbolcuları kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com