Ana Sayfa ELAZIĞ, SİYASET 4 Aralık 2018 715 Görüntüleme

EROL’dan MHP ve AK PARTİ’ye ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti ve MHP’ye yaklaşan yerel seçimler öncesinde nezaket ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Erol ziyaret esnasında yaptığı açıklamada, “Ama burada herkes Elazığlı ve yüz yüze bakıyor. Seçim çalışmaları yaparken birbirimizi kırmamak gerekiyor”diyerek seçim sürecinin tartışmasız geçmesi temennisinde bulundu.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel ve mahalli seçimler öncesi AK Parti  ve MHP İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

Ziyaretlerde AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıksever ve MHP Elazığ Belediye başkan adayı Bilal Çoban’la görüşerek partilere ve adaylara seçim çalışmalarında başarı diledi.

EROL: SEÇİM ÇALIŞMALARINDA HOŞGÖRÜNÜN ÖN PLANDA OLMASI GEREKİYOR

Seçim sonucunda Elazığ’ın kazanması gerektiğini söyleyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Her iki başkanımızı da ziyaret ettik ve başarılar diledik. Bu bir seçim. Elbet biri kazanacak. Ama burada herkes Elazığlı ve yüz yüze bakıyor. Seçim çalışmaları yaparken birbirimizi kırmamak gerekiyor. Bu güne kadar siyaset Türkiye’yi gerçekten çok gerdi. Siyasetteki gerginlikten, tartışmadan, karşıtlıktan vatandaşlarımız gerçekten rahatsız. Seçim çalışmalarında hoşgörünün ön planda olması gerekiyor. Siyaset yaparken Elazığ’ın sorunlarını çözmeye, ihtiyaçlara, kentin değerine değer katmasına yönelik bir kampanya yürütülmesine gerek. Bunu tüm adaylar için söylüyorum. Burada Elazığ’ın kazanması gerekiyor”dedi.

TÜM PARTİ VE ADAYLARA DA BAŞARILAR DİLEDİ

Önemli olan Elazığ’ın gelişmesi, büyümesi ve sorunlarının çözülmesi olduğunu vurgulayan Erol, tüm parti ve adaylara da başarılar diledi.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ELAZIĞSPOR’DA NELER OLUYOR?

ELAZIĞSPOR’DA NELER OLUYOR?

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com