Ana Sayfa ELAZIĞ 25 Mart 2019 344 Görüntüleme

DAYANIŞMA GECESİNE VALİ’de KATILDI

Share on :

Vali Kaldırım, Kaya Karakaya Fen Lisesi tarafından düzenlenen programa katıldı.

Kaya Karakaya Fen Lisesi Okul Aile Birliği tarafından velilere yönelik bir tanışma ve dayanışma gecesi düzenlendi. Düzenlenen geceye Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, eşi Berihan Kaldırım hanımefendi, Okul Müdürü Ladin Çelik, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Programda konuşma yapan Okul Müdürü Ladin Çelik, okul veli iş birliğinin daha da arttırılması adına bu tür organizasyonların çok önemli olduğunu söyleyerek,
“Velisiyle, öğretmeniyle, öğrencisiyle daha fazla birlik ve beraberliği sağlamak açısından bu tür organizasyonların çok önemli rol aldığını düşünüyorum. Bu okul 1999 yılında açılmış, 20 yıllık mazisi olan bir okul. İlimiz LYS sıralamasında Türkiye dokuzuncusu oldu. Bunun okulumuzla olan bağlantısına baktığımız zaman, Türkiye’de gösterilen en iyi yüz lise arasında biz varız.” diye konuştu.
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ise yaptığı konuşmada,

“Elâzığ’ımız, insanıyla, kültürüyle, sanatıyla markalaşmış ve son dönemde de gelişen ekonomisiyle markalaşmaya devam eden bir şehir. Artık sadece bölgesinde değil, ulusal alanda önemli bir marka olmayı hedefleyen bir cazibe merkezi olmayı hedefleyen bir şehirdir. Tabii bunun için hedefleri iyi koymak, stratejileri iyi belirlemek gerekiyor. Bu aşamada en önemli aktörler okullarımız olacaktır. Biz hem değerlerimize sahip çıkacağız hem de bu değerlere sahip çıkan nesiller yetiştireceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com