VATANDAŞ MAĞDUR – ‘HAK MI? REVA MI”

VATANDAŞ MAĞDUR – ‘HAK MI? REVA MI”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Elazığ depremi ve akabinde  koronavirüs tedbirleri çerçev
Ana Sayfa EKONOMİ, ELAZIĞ 9 Haziran 2020 68 Görüntüleme

ÇARKLAR YENİDEN DÖNÜYOR

ÇARKLAR YENİDEN DÖNÜYOR

Dünyayı derinden etkileyen Covid-19 virüsü ile mücadele tedbirleri kapsamında 76 gündür faaliyetlerini kısıtlı olarak sürdüren iş dünyası, bugün (1 Haziran) itibariyle yeniden tam kapasite ile çalışmaya başladı. Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan üyelerimiz ve esnafımızı ziyaret ederek, normalleşme süreci ile birlikte yeniden başlayan çalışma ve iş hayatının hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulundu.

Arslan: Bütün tedbirleri alarak, önce sağlık diyerek var gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz…

Ziyaretlerine, OSB’de faaliyet gösteren SMM Tekstil ile başlayan Başkan Asilhan Arslan, “İnsanın en önemli özelliği rızkını helalinden kazanmaktır. Bu değeri yeniden kazanıyor olmamız iş dünyası için çok önemlidir. SMM tekstilde ilimizde yüksek istihdam oluşturan yurt dışına yaptığı ürünleri satan ilimize ve ülkemize katma değer oluşturan büyük firmalarımızdan biridir. İlimize kazandırdıkları bu modern tesiste tüm çalışanlarıyla birlikte emek gösteriyorlar. Onların elinden çıkan ürünler ülkemize değer katıyor. Bunun verdiği mutluluğu ve hazzı tarif etmek gerçekten çok zor. Hepsinin eline emeğine sağlık. SMM Tekstil Pandemi sürecinde ürettikleri maskeleri ilimizdeki birçok kurum ve kuruluşa bedelsiz dağıtarak, bir sosyal sorumluluk örenği de sergiledi, gösterdikleri farkındalık için kendilerine bir kere daha teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Asilhan Arslan, bundan sonraki süreçte iş dünyasına önemli bir görev düştüğünü hatırlatarak “Bütün tedbirleri alıp önce sağlık diyerek çalışmaya var gücümüzle devam etmeliyiz. Üretmeye devam edip, 76 günlük az çalıştığımız sürede oluşan açığı kapatmamız lazım. Çalışanlarımızdan da bir ricada bulunmak istiyorum, daha fazla gayret ile çalışarak, bu açığı el birliğiyle kapatalım, sizlere inanıyor ve güveniyoruz, dedi.

Başkan Arslan daha sonra ilimizin farklı noktalarında kepenkleri kaldırarak çalışmaya başlayan üye ve esnafımızı ziyaret edip yetkililerden bilgi alarak, yeniden normalleşme sürecinin hayırlı olması ve bol kazanç getirmesi temennisinde bulundu. Başkan Arslan ziyaretlerinde yaşanan süreçlerle ilgili bilgiler de vererek, iş dünyasının tüm talep ve beklentilerini TOBB üzerinden ilgili bakanlıklara ulaştırdıklarını, devletin almış olduğu tüm tedbir ve desteklerin iş dünyamız ve kamuoyu ile paylaşıldığının altını çizdi.

KOD

Yorumlar

İlginizi çekebilir

MADEN HALKI TATMİN DEĞİL

MADEN HALKI TATMİN DEĞİL

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com
Gaziantep masaj salonu Kütahya masaj salonu Elazığ masaj salonu Trabzon masaj salonu Malatya masaj salonu Yozgat masaj salonu Aydın masaj salonu Kocaeli masaj salonu Tekirdağ masaj salonu Adana masaj salonu Afyon masaj salonu Kütahya masaj salonu Elazığ masaj salonu Malatya masaj salonu Tokat masaj salonu Çorum masaj salonu Yalova masaj salonu Tokat masaj salonu Afyon masaj salonu Denizli masaj salonu Kayseri masaj salonu Eskişehir masaj salonu