Ana Sayfa ELAZIĞ 5 Nisan 2019 404 Görüntüleme

BASKİL’e ASLANTATAR ELİ

Share on :

31 Mart yerel seçimlerinde Elazığ genelinde en büyük başarıyı yine Ak Parti kazandı.

31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’nin Elazığ genelinde kazanmış olduğu başarısının arkasında hiç kuşkusuz milletvekillerinden merkez il yönetimine, ilçe yönetiminden tabandaki genci- yaşlısına kadar hemen herkesin rolünün olduğunu söyleyebiliriz.  Hemen herkes elinden geleni yaptı ve genel bir başarıya imza attı.

Elazığ’ın Baskil ilçesinde de kıyasıya yaşanan bir belediye başkanlığı yarışı vardı. Cumhur ittifakının bir diğer üyesi MHP ile girilen bir yarış. Yarışı kazanan, açık ara olmasa da, yine AK PARTİ belediye başkan adayı İhsan Akmurat oldu.

Akmurat’ın bu başarısının arkasında ki  gizli kahramanlar Baskil belediyesinin Akmurat’a geçmesinde önemli bir rol oynadılar.

İşte bu başarıda önemli rol oynayan bir ismi sizlere tanıtmak istiyoruz.

Baskil’in tanınmış simalarından ve kanaat önderlerinden birisi olan Ekrem Aslantatar; 30 Mart günü yani yerel seçimlerin yapılacağı günün bir gün öncesinde yapmış olduğu bir hamle ile davasına sahip çıkıp Baskil belediyesinin AKmurat’a geçmesinde önemli bir rol oynadı.

Aslantatar gazetemize yapmış olduğu açıklamada ‘’Biz davamıza sahip çıktık. Kim benim yerimde olsa aynı şeyleri düşünür ve gereken aynı şeyleri yapardı’’ dedi.

Aslantatar açıklamasında; “Her ne pahasına olursa olsun liderimiz ve reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına sahip çıkmak ülkenin geleceğine sahip çıkmaktır. Bunun için şahsım adına düşen ne varsa bu güne kadar yaptım ve bundan sonrada yapmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ZABITADAN DİLENCİ OPERASYONU

ZABITADAN DİLENCİ OPERASYONU

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com