VATANDAŞ MAĞDUR – ‘HAK MI? REVA MI”

VATANDAŞ MAĞDUR – ‘HAK MI? REVA MI”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Elazığ depremi ve akabinde  koronavirüs tedbirleri çerçev
Ana Sayfa ASAYİŞ, ELAZIĞ 22 Nisan 2020 132 Görüntüleme

5 KİŞİYE 15.750 ₺ CEZA UYGULANDI

5 KİŞİYE 15.750 ₺ CEZA UYGULANDI

Elazığda koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uymayan beş kişiye 15.750 ₺ para cezası uygulandı.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından sosyal medya hesabında yapılan bir paylaşımda; İl Hıfzıssıhha Meclis Kurulunun 04.04.2020 tarih ve 17 no’lu kararının 7. maddesinde belirtilen “Bütün alanlarda sosyal mesafenin en az üç adım (1,5 metre) olarak uygulanması” kuralına aykırı olarak 17 kişilik grup halinde sosyal mesafeye uymaksızın bir iş yeri önünde fotoğraf çekildiği tespit edildi.

Söz konusu fotoğrafta açık kimlikleri tespit edilen H.E., O.P., B.E., T.E. ve E.T.E. isimli şahıslara, 1593 sayılı Hıfzıssıhha Kanununun 282. maddesi hükmünce her birine 3.150 ₺ olmak üzere toplamda 15.750 ₺ idari yaptırım para cezası uygulandı.

 

Yorumlar

İlginizi çekebilir

VE MAZBATASI GERİ ALINDI

VE MAZBATASI GERİ ALINDI

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com
Gaziantep masaj salonu Kütahya masaj salonu Elazığ masaj salonu Trabzon masaj salonu Malatya masaj salonu Yozgat masaj salonu Aydın masaj salonu Kocaeli masaj salonu Tekirdağ masaj salonu Adana masaj salonu Afyon masaj salonu Kütahya masaj salonu Elazığ masaj salonu Malatya masaj salonu Tokat masaj salonu Çorum masaj salonu Yalova masaj salonu Tokat masaj salonu Afyon masaj salonu Denizli masaj salonu Kayseri masaj salonu Eskişehir masaj salonu