kuşadası escort bodrum escort antalya escort porno escort site sex hikaye dandik masöz dandik masaj masaj porno xxx istanbul escort
2 Mart 2021

AK PARTİ ELAZIĞ 7. KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Paylaş

Ak Parti  7. Olağan Elazığ  İl Kongresi, Fırat Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Ak Partii Elazığ İl Teşkilatının 7. Olağan Kongresi, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Kongreye, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Milletvekilleri  Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ, Ak Parti Koordinatör Milletvekilleri , Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Ömer Serdar, Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü  Ramazan Gürgöze, Ak Parti Genel Merkez Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Ejder Açıkkapı, Ak Parti Genel Merkez Doğu Anadolu Bölgesi Teşkilat Koordinatörü  Mahmut Gürcan, Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanı Murat Öz, Kadın Kolları Başkanı  Gülersem Çopur, Gençlik Kolları Başkanı  Uğurcan Güleç, MHP İl Başkanı Semih Işıkver, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhan Karakuş, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Emrah Akdağlı, Hüda Par İl Başkanı Yasin Kavaklı, teşkilat üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

ELAZIĞ YÖNETİM KURULU LİSTESİ
ASİL LİSTE

1. Abdulkerim Yılmaz
2. Abdullah Elban
3. Ahmet Feti Yılmaz
4. Arif Kılıç
5. Cemal Yıldırım
6. Cengiz Taş
7. Gamze Saray
8. Derya Kılıç
9. Ertuğrul Erdem
10. Esat Akdağ
11. Esengül Erdem
12. Esin Çakır
13 Fatih Çelik
14. Fethi Ahmet Yaman
15. Hasan Özkan Uygur
16. Hasan Taşköprü
17. İbrahim Sencer Selmanoğlu
18. Kazım Sevinç
19. Kemal Tan
20. Kenan Oruç
21. Kevser Çağlar Özaslan
22. Mehmet Balanyan
23. Mehmet Göktürk
24. Mehmet Şengez
25. Muhlise Özcan
26. Murat Akkaya
27. Murat Şerbet
28. Mustafa Tetik
29. Nadir Can
30. Ömer Alparslan Arite
31. Samet Tunçayak
32. Semih Tekmen
33. Seyfettin Bahçeci
34. Seyfullah Yıldız
35. Vahdettin Demirtaş
36. Vedat Demir
37. Vedat Gürgöz
38. Veysi Akbulut
33. Yunus Dumandağ

YEDEK ÜYELER
1. Abbas Yıldız
2. Hüseyin Karasu
3. Abdulsamet Demirbağ
4. Yusuf Hacıoğulları
5. Veysel Doğan
6. Serkan Şan
7. İsmail Kaplan
8. Samet Canpolat
9. Kübra Sönmez
10. Akın İlçin
11. Mehmet Taribakan
12. Erkan Ayyıldız
13. Şefik Dinç
14. Çiğdem Ersöz
15. Yücel Yücedağ
16. Mehmet Pala
17. İrem Akliman
18. Ebru Çoban
19. Bilal Atlan
20. Vedat Bibal
İL DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELER
1. Abbas Altınışık
2. Murat Malkan
3. Fetullah Çetinkaya
4 Erdeniz Erdim
5. Fariz Çelik

İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ
1. Tarkan Yıldırım
2. Erhan Bıçak
3. Hülya Değirmenci
4. Yaşar Hakan
5. Harun Özbay

İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU ASİL ÜYELER
1. Mehmet Turhan
2. Murat Varol
3. Bülent Kırklar

İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU YEDEK ÜYELERİ
1. Fatma Duran
2. Aydın kara

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ ASİL ÜYELER
1. Şerafettin Yıldırım
2. Şahin Şerifoğulları
3. Gülersem Çopur
4. Uğurcan Güleç
5. İbrahim Şerbet
6. Hülya Özen
7. Hasan Murat Öz
8. Necati Çetinkaya
9. Ömer Faruk Çelik
10. Selami Sarıpolat
BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ YEDEK ÜYELERİ
1. Mehmet Erol
2. Nadir Gülşen
3. Hüsnü Kalkan
4. Şahin Oğuz
5. Cemal Babür
6. Ramazan Sekmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + 2 =