AK Parti Elazığ Kadın Kollarından “Safın Belli Olsun” Yürüyüşü

AK Parti Elazığ Kadın Kollarından “Safın Belli Olsun” Yürüyüşü

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programla kadınlar “Safın belli olsun” yürüyüşü yaptı.AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu yürüyüşe AK Parti 27. Dönem Elazığ Milletvekili Sermin Balık, MHP Kadın Kolları, Kadın Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri katıldı.

Öğretmenevi önünden başlayan yürüyüş 15 Temmuz Demokrasi Meydanında sona erdi. AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Burcu Tüver, Pazar günü Türkiye’nin çok önemli bir seçim için sandık başına gideceğini söyledi.

Tüver, “Bugün hep birlikte çok kıymetli katılımcılarımızla Safım Belli Olsun programı kapsamında bir aradayız. Destekleriyle bizleri yalnız bırakmayan 27. Dönem Milletvekilimiz Sayın Sermin Balık, 28. Dönem Milletvekillerimizin eşleri, MHP Milletvekilimizin eşi burada, STK başkanları aramızdalar, Milletvekili aday adayları aramızdalar. Bugün hepimizi bir arada toplayan tek bir sevda var vatan millet ezan ve bayrak sevdası. Bugün Cumhurbaşkanımız Erdoğan için Safım Belli Olsun diyen gönüldaşlarımız ile bir aradayız. Mutlaka eksiksiz bir şekilde sandıklara gidelim. Oylardan sonra da sandıklarımıza sahip çıkalım” dedi.

AK Parti 27. Dönem Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığlıları sandık başına davet etti. Balık, “Ben olmasam da olur demesinler siz olmasanız eksik oluruz. Bütün hemşehrilerimden Pazar günü yeni yüzyıla imzalarını atmalarını, mühürlerini basmalarını rica ediyorum. Kadınlarımız 21 yılda kazanımları düşünecekler ve 21 yılda yaşadıkları Türkiye’yi düşünecekler ve Türkiye hayallerine emin adımlarla Sayın Cumhurbaşkanımız ile birlikte yürüyecekler” dedi.