FÜ İletişim Fakültesi Mezunlarını Uğurladı

FÜ İletişim Fakültesi Mezunlarını Uğurladı

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi 2021-2022 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Prof. Dr. Mustafa Temizer Konferans Salonunda Yapıldı

Düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nural İmik Tanyıldızı, Fırat Üniversitesi Yöneticileri, Öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nural İmik Tanyıldızı, Dünyada her şeyin iletişim ile gerçekleştiğini belirterek, iletişimden kopuk bir dünyadan söz edilmesinin imkânsız olduğunu söyledi.

Mezuniyet töreninde konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen ise, “Kökleri 1967 yılına uzanan Üniversitemiz bugün 72 Ön lisans, 78 Lisans 109 Yüksek Lisans, 74 Doktora programı olmak üzere toplam 333 program ve 40 bini aşkın öğrencisi, 2100’den fazla akademisyeni, 3500 idari personeli ile bölgemizin en büyük ikinci üniversitesi konumundadır” dedi.

Mezuniyet Töreni programı, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.