Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma

Ekonomi Elazığ

Elazığ TSO Akademi, Harput Ajans ve Mindturtle Danışmanlık Platformu işbirliğinde Elazığ TSO 2021 yaz dönemi online eğitim ve seminer takvimi kapsamında eğitim serisinin onuncusu 05 Ekim 2021 Salı günü 19.30-21.30 saatleri arasında konusunda uzman eğitmen Erkan İŞÇİMEN’in katılımı ile “Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma Yol Haritası” konusunda yapılacaktır…

Elazığ TSO Üyeleri ve İsteklilere Ücretsiz Katalım İmkanı…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, üzerinde çok titiz bir çalışma sonucu oluşturulan eğitim takviminin birbirini tamamlayan eğitim modülünden oluştuğunu belirterek, “Üyelerimiz ve konuya ilgi duyan tüm kesimlerin bulundukları ortamdan zaman kaybı ve herhangi bir maddi külfet yaşamadan bu bilgi paylaşımlarına katılmasına imkan sağlandı. İlk 9 eğitimimiz konusunda uzman konuşmacıların katılımı ile yapılmış ve katılımcıların yoğun ilgilisini görmüştür. Çok büyük ücretlerle alınabilecek bu eğitimleri Elazığ TSO Akademi çatısı altında tüm üyelerimizin hizmetine ücretsiz taşıyoruz.

Yaz eğitimleri kapsamındaki 10’uncu bilgilendirme de yine çok önemli bir konu olup, ülkemizde çeşitli kurum ve kuruluşlarca sağlanan destekleri içeriyor. Hangi kurumun hangi işletmenin büyüme sürecine katkı sağlayacağının değerlendirileceği bu bilgi paylaşımı tüm işletmeler ve girişimciler açısından büyük önem taşıyor.İlan edilen eğitim takvimine tüm üyelerimizin ve girişimcilerimizin katılımını bekliyor, eğitimlerin yararlı olmasını temenni ediyorum” dedi.