KARAKOÇAN GÖLCÜK’e HAZIRLANIYOR

KARAKOÇAN GÖLCÜK’e HAZIRLANIYOR

Gölcükspor Maçı hazırlıklarını sürdüren Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü, günü tek çalışma yaparak tamamladı.

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü’nde Perşembe günü deplasmanda oynanacak olan Gölcükspor Maçı hazırlıkları devam ediyor. Kümede kalma mücadelesi veren rakibi ile zorlu bir maça çıkacak olan Mavi-Beyazlı ekibimiz, bu kapsamda günü tek çalışma yaparak tamamladı.
Saat 13.00’de Elazığ Belediyespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanda, taktik çalışmasına yer verildi.
Teknik Sorumlu Ender Çınar ve yardımcılarının kontrolünde yapılan antrenmana sakatlığı devam eden Emirhan Çakır ve hafif sakatlığı bulunan Kaleci Duhan Çağlar dışındaki tüm futbolcuların katıldığı bildirildi.
Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü’nde Pazartesi günü yapılacak olan çalışmalarla Gölcükspor Maçı hazırlıklarına devam edilecek.

ÇINAR; “GALİBİYET İSTİYORUZ”

Karakoçan FK Teknik Sorumlusu Ender Çınar, Gölcükspor maçından da galibiyetle ayrılmak istediklerini belirterek; “ Son haftalarda iyi neticeler alıyoruz. Bu iyi neticelere birini de bu hafta deplasmanda Gölcükspor maçında ilave etmek istiyoruz. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda devam ettiriyoruz. Gölcükspor maçını da kazanıp kalan maçlarımızda da  en iyi skonuçları alarak ligi arzu ettiğimiz yerde tamamlamak istiyoruz.” dedi.

KAYNAK: Elazığspor.net ( https://elazigspor.net/golcukspor-maci-hazirliklari-devam-ediyor/ )