“DÜNYA İŞİNİZE AÇIK”

“DÜNYA İŞİNİZE AÇIK”

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile TradeValley işbirliğinde Dış Ticaret Eğitim Serisi kapsamında “Dünya İşinize Açık” organizasyonu 19 Mart Cuma günü saat 15.00-16.00 saatleri arasında zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Etkinliğe katılan bir firmaya çekilişle TradeValley dış ticaret standart hizmet paketi hediye edilecektir…

Eğitime Katılan Bir Üyeye Çekilişle 1.500 Dolarlık Hizmet Paketi Hediye Edilecektir…

Dış Ticaret Eğitim Serisine “DÜNYA İŞİNİZE AÇIK” diyerek başlıyoruz. Bu açık pazara yeni adım atmak isteyen, hali hazırda attığı adımları hızlandırmak isteyen tüm üyelerimize açık olan bu eğitimin ilkini TradeValley E-İhracat Platformu ile birlikte 19.03.2021 tarihinde, 15:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

TradeValley Satış ve İş Geliştirme Direktörü Güçlü İlalmak tarafından yapılacak olan bilgilendirme kapsamında İhracata genel bakış, İhracat planlaması, Firma potansiyel tanıma anketi konuları ele alınacaktır. Katılım için aşağıdaki link üzerinden kayıt oluşturulması gerekmektedir. Elazığ TSO tarafından Eğitime katılan bir üyemize eğitimden sonra çekiliş ile www.tradevalley.com’un 1.500 Dolarlık standart dış ticaret hizmet paketi hediye edilecektir.