GÖTÜR BENİ GİTTİĞİN YERE ŞARKISINDA KARADENİZ ESİNTİSİ

GÖTÜR BENİ GİTTİĞİN YERE ŞARKISINDA KARADENİZ ESİNTİSİ

Sözü ve Bestesi “Emrah”a ait olan “Götür Beni Gittiğin Yere” şarkısının yeni düzenlenmiş versiyonu için, Ünlü Şarkıcı “Ferhat Göçer” ve Karadeniz Müziğinin Sevilen ismi “Yüksel Baltacı”nın  birlikte seslendirdikleri feat çalışmalarının klip çekimi, Halkalı tren garında Kubilay Kasap yönetmenliğinde gerçekleşti..

Klip çekimi sırasında basın mensuplarına kısa bir röportaj veren Ferhat Göçer ve Yüksel Baltacı, Nefes filmi ile özdeşleşmiş olan “Götür Beni Gittiğin Yere” için hazırlamış oldukları alternatif versiyonu yayınlayacak olmanın heyecanını paylaştı. Götür Beni Gittiğin Yere cümlesi, İnsanların birbirine olan, özlem, hasret ve uğurlama duygularını anlatıyor, bizde hem tren dokusunu, hemde insanlarla buluşma atmosferini yaşatan bir klip olsun istedik, işin içine Karadeniz ritmi, enerjisi, ruhu girince çok güzel ve çok keyifli oldu dedi.
Şarkıyı alırken Emrah’ın herhangi bir telif talebinin olmadığını ve maddiyatı hiç konuşmadıklarını söyleyen Ferhat Göçer, “Aramızda para konusu geçmedi, aramızda yılların dostluğu var. Burada karşılıklı bir anlaşma var. Ben emeğimi, o da eserini koydu  ve ortaya bir değer çıktı, Şarkı ve klip 13 Kasım’da Seyhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanacak, umarız herkes beğenerek dinleyip, izleyecektir, dedi.